logo دانلود اپلیکیشن تاپ تی وی
دانلود فیلم دوزیست جواد عزتی با لینک مستقیم +کیفیت Bluray

دانلود فیلم دوزیست جواد عزتی با لینک مستقیم +کیفیت Bluray

مدت زمان: 97 دقیقه کشور:

در جنوب شهر پسری به نام عطا با پدرش زندگی می‌کند و دو تن از دوستان خود را نیز به خانه راه داده‌است اما کلفتی که برای همسایه‌شان کار می‌کند، دلبستگی خاصی به این پسر دارد ولی عطا از این موضوع چیزی نمی‌داند. این کلفت دختری را به خانه عطا می‌آورد و ادعا می‌کند که دخترخاله‌اش است و از عطا می‌خواهد برای چند روزی مخفیانه او را در منزل خود نگه دارد. عطا این موضوع را می‌پذیرد و ماجراها با ورود این دختر به خانه شروع می‌شود.

رضایت کاربران
50% (2 رای)
کارگردان:

لحظه شمار انتشار

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

درباره فیلم

فیلم «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد از 20 مرداد امسال اکران شد و بعد از فروش 19 میلیارد و 800 میلیون تومان، بدون اکران آنلاین از چهارشنبه 26 بهمن در پلتفرم فیلمنت منتشر می‌شود و در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

«دوزیست» با بازی جواد عزتی، پژمان جمشیدی، هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، مانی حقیقی، سعید پورصمیمی و الهام اخوان، چهارمین تجربه فیلمسازی برزو نیک‌نژاد بعد از «ناخواسته»، «زاپاس» و «لونه زنبور» است.

جواد عزتی در فیلم دوزیست نقش اصلی کار را برعهده دارد ؛ او عهده دار نقش کاراکتری به نام « عطا» است که در یکی از محله‌های جنوب شهر همراه پدرش زندگی می‌کند و به واسطه مخفی کردن یک دختر در خانه‌شان درگیر ماجراهایی می‌شود.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود اپلیکیشن تاپ تی وی